Екс-керівництво львівського заводу з ремонту поїздів підозрюють у розтраті майже 1 мільйон гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура повідомила про підозру у розтраті майна та підробці документів колишнім голові правління та директору з виробництва та «Львівського локомотиворемонтного заводу». Екс-керівництво заводу підозрюють у махінаціях на майже мільйон гривень.

  Екс-керівництво львівського заводу з ремонту поїздів підозрюють у ...

  Як повідомила 9 липня керівниця прокуратури Львівської області Ірина Діденко, екс-голова правління локомотиворемонтного заводу разом з колишнім директором виробництва виготовили неіснуючий лист від імені приватної фірми, у якому начебто ця компанія просить завод повернути надлишки кольорових та чорних металів після ремонту техніки. На підставі цього підробленого документу у 2018 році вони вивезли майно заводу, вартістю майже 1 млн грн, щоб продати його. Під час транспортування металу правоохоронці виявили махінацію і наклали арешт на майно заводу.

  За словами Діденко, прокуратура зібрала достатньо доказів і повідомила обидвом колишнім посадовцям про підозру у розтраті майна та підробці документів. Незабаром чоловікам обернуть міру запобіжного заходу.

  Торік ZAXID.NET уже повідомляв про махінації на заводі «Львівський локомотиворемонтний завод». Завод для потреб «Укрзалізниці» купував свою ж продукцію. Такі дії керівництва заводу «Укрзалізниці» завдали 6,5 млн грн збитків. Факти порушення виявили спеціалісти департаменту внутрішнього аудиту і контролю «Укрзалізниці» під час спеціальної перевірки, передає СТИК.

  ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» засноване у 1861 році. Завод належить державі і ремонтує магістральні електровози, промисловий залізничний транспорт та тягові агрегати кар’єрних електровозів. Також цей завод постачає запасні частини на замовлення українських та закордонних залізниць.

   

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150