Ремонт систем захисту ЗСУ: СБУ викрила мільйонні розкрадання в оборонці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Посадових осіб державного підприємства “Житомирський бронетанковий завод” викрили на зловживанні при виконанні державного замовлення на 2,5 мільйона гривень – на виділені кошти підприємство мало провести ремонт систем захисту Збройних сил України.

  Ремонт систем захисту ЗСУ: СБУ викрила м…

  Фото: Пресслужба НБУ

  Про це повідомляє СТИК із посиланням на пресслужбу Служби безпеки України.

  У спецслужбі зазначили, що чиновники ще навесні 2018 року уклали договір на 2,5 млн гривень на технічне обслуговування та ремонт приладів радіаційної і хімічної розвідки з львівським науково-виробничим об’єднанням.

  При цьому на бронетанковому заводі була все необхідне обладнання для проведення робіт.

  “У той же час львівське підприємство необґрунтовано залучило три фірми-субпідрядників, штучно завищивши вартість робіт більш ніж на 60%. Крім того, експерти виявили ряд порушень технологій ремонту і тестування військових приладів. Це могло призвести до передчасного виходу з ладу устаткування і ставило під загрозу життя та здоров’я військовослужбовців в умовах радіаційної та хімічної небезпеки”, – повідомили в СБУ.

  Зазначається, що у цій справі правоохоронці провели сім обшуків на бронетанковому заводі, у львівській фірмі, військових представництвах у Києві та за місцем проживання учасників угоди.

  Під час обшуків були вилучені військова продукція, договори, фінансова документація підтверджують незаконність завищення вартості робіт.

  Триває розслідування за ч. ст 2. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150