Антимонопольники на Хмельниччині викрили порушення в торгах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Два управління освіти постраждали від антиконкурентних дій.

  Хмельницькі антимонопольники оштрафували столичні фірми | Новини ...

  Про це інформують в пресслужбі Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, передає Depo.Хмельницький.

  Антимонопольний комітет України виявив порушення в процедурі проведення відкритих торгів, які завдали шкоди двом управлінням освіти у Хмельницькій області на загальну суму 181 тис. грн.

  Оштрафували ТОВ “ТД “Аншар”(м. Львів) та ТОВ “Мірос Груп”(м. Київ) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відділення встановило, що товариства у 2018 році узгодили дії під час проведення управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради процедури відкритих торгів із закупівлі шкільних меблів.

  Також, оштрафовано ТОВ “АлТеКо” (м. Дубно, Рівненська обл.) та ПП “ІБК “Дедал” (с. Варковичі, Дубенський район, Рівненська обл.) загалом на 45 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2017 році узгодили дії під час проведення Управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради процедури відкритих торгів із закупівлі послуг з постачання теплової енергії.
  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150