В компанії “1+1 media” розповіли, якою частиною компанії володіє дружина Медведчука

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ігор Суркіс, Леонід Ашкеназі та Оксана Марченко володіють кожен менше 10% телеканалу “1+1”.

  1+1'' розповіло, що Марченко володіє менш ніж 10% каналу. Але ще ...

  У компанії зазначають, що 8 липня отримали офіційну відповідь від своїх учасників на запит щодо зміни структури власності в Bolvik Ventures LTD.

  Виходячи з цієї відповіді, зміна власника відбулася ще у вересні 2010 року і станом на сьогодні контролерами компанії Bolvik Ventures LTD, яка є власником істотної участі в ТОВ “Телерадіокомпанія “Студія 1+1” з часткою 24,65 %, є Ігор Суркіс (з часткою 33.34 %), Леонід Ашкеназі (з часткою 33.33 %) та Оксана Марченко (з часткою 33.33 %).

  “Відповідно, кожна із перелічених осіб володіє в телеканалі 1+1 часткою менш, ніж 10 %. Наразі юристи 1+1 медіа надіслали додатковий запит до Bolvik Ventures LTD з метою отримання оригіналів документів, які підтверджують вищезазначені факти. Ми стурбовані тим, що не отримали цю інформацію від міноритарних власників одразу після зазначених змін або протягом наступних 10 років. Крім того, юристи Ігоря Суркіса надавали неактуальну інформацію на запити 1+1 медіа, коли юристи холдингу готували документи для щорічного аудиту та звітували перед Національною радою з питань телебачення та радіомовлення. Таким чином, міноритарні власники халатно поставилися до положень українського законодавства, не зважаючи на ризики, які несуть їхні дії для телеканалів групи”.

  Водночас 1+1 media запевняє, що “редакційна політика медіаресурсів групи була та залишається без змін”.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150