Зарплати антикорупціонерів: скільки в червні заробили глави НАБУ, НАЗК і САП

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Верховна рада 14 липня збиралася розглянути законопроект про додаткові підстави для звільнення директора Національного антикорупційного бюро. Однак один з його авторів запропонував направити ініціативу на повторний розгляд до комітету, решта депутатів пропозицію підтримали. Тож Артем Ситник буде і далі керувати НАБУ.

  Типовий Франківськ - Зарплати антикорупціонерів: скільки в червні ...

  Скільки в червні заробив він та інші глави антикорупційних органів, розібралося «Слово і діло», передає СТИК.

  Найбільш високооплачуваним антикорупціонером минулого місяця став Назар Холодницький: глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заробив 317 тисяч 223 гривні. Зарплата його заступника Максима Грищука становила 75 тисяч 246 гривень. У відповіді САП на запит «Слово і діло» йшлося, що це суми з урахуванням відпускних та матеріальної допомоги, а на них, нагадаємо, карантинні обмеження не поширюються.

  Зарплата Артема Ситника за червень становила 80 тисяч 649 гривень, у тому числі відпускні і допомога (якби не обмеження, директор НАБУ міг заробити на 151 тисячу більше). А ось його заступники отримали по 47 тисяч 230 гривень.

  Зарплата керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції теж не була примітною – усі отримали по 47 тисяч 230 гривень.

  (Visited 123 times, 1 visits today)
 • 180x150