У львівській лікарні замовили ліків для хворих на коронавірус з порушенням процедури

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева 7 липня підписала договір на понад 202,7 тис. грн з ТОВ «Бадм-Б» на придбання ліків за спеціальною спрощеною процедурою для подолання пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19).

  Investigational PrEP Injection, Dosed Every Other Month, Beats ...

  Дана спрощена процедура передбачає закупівлі за прямими договорами, без проведення конкурсу. Проте замовлений лікарнею препарат відсутній у переліку відповідної постанови Кабміну, яка визначає, що можна купувати без конкурсу, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Так, лікарня замовила розчин для інфузій Левоцин-Н, де діючою речовиною левофлоксацин (Levofloxacin) – він відсутній в постанові. Враховуючи суму закупівлі, тендерний комітет повинен був оголосити відкриті торги на їх закупівлю (участь не менше 2 учасників).

  У лікарні «Наші гроші. Львів» повідомили, що ці ліки призначають хворим на коронавірусну інфекцію і вони дають хороший ефект. Там також наголосили, що повністю забезпечують пацієнтів ліками, а тому і цей препарат купують за спрощеною процедурою, оскільки конкурсні закупівлі займають багато часу.

  Це вже не вперше лікарня закуповує ці ліки за спрощеною процедурою. Раніше, у травні, у переліку замовленого за обгрунтуванням COVID-19 також були ліки з діючою речовиною Levofloxacin.

  За поточним договором замовили тисячу упаковок Левоцин-Н по 150 мл у флаконі. Вартість однієї упаковки – 202,73 грн. Для порівняння менші флакони, по 100 мл, лікарня в Одеській області нещодавно замовила аж по 188 грн, а флакони по 150 мл у червні на Хмельниччині – по 247 грн.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150