Прокурор Хмельницької області повідомив сільському голові про підозру у зловживанні впливом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення фактів корупційних правопорушень та притягнення винних до встановленої законодавством відповідальності.

  Прокурор Хмельницької області повідомив сільському голові про ...

  Прокурором Хмельницької області Олегом Синишиним повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом), голові однієї із сільських рад на Хмельниччині.

  Правоохоронці, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, задокументували факт одержання неправомірної вигоди в розмірі 750 доларів США.

  Обранець громади за неправомірну вигоду пообіцяв іншим службовим особам очолюваної сільської ради – головному бухгалтеру, секретарю та спеціалісту, здійснити вплив на прийняття слідчими поліції рішення про закриття кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів, в якому вони фігурують. Після отримання вказаних коштів чоловіка викрито «на гарячому».

  У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне, неупереджене дослідження усіх обставин правопорушення та завершення досудового розслідування. Довідково: санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150