ВАКС знову продовжив обов’язки обвинуваченого у корупції судді з Закарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжив до 23 вересня дію обов’язків судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в одержанні неправомірної вигоди.

  Антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора САП про продовження обов'язків закарпатському судді.

  Таке рішення 23 липня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  «Клопотання прокурора про продовження строку обов’язків, покладених на обвинуваченого Антона Гайдура – задовольнити частково. Продовжити строк обов’язків, покладених на Антона Гайдура на два місяці, тобто до 23 вересня», – оголосила головуюча суддя.

  Так, колегія суддів продовжила дію таких обов’язків: прибувати на кожну вимогу; не відлучатися з Закарпатської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти. В іншій частині клопотання про продовження обов’язків судді відмовили.

  Як відомо, 5 лютого Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами Національного антикорупційного бюро спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150