ВАКС знову продовжив обов’язки обвинуваченого у корупції судді з Закарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжив до 23 вересня дію обов’язків судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в одержанні неправомірної вигоди.

  Антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора САП про продовження обов'язків закарпатському судді.

  Таке рішення 23 липня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  «Клопотання прокурора про продовження строку обов’язків, покладених на обвинуваченого Антона Гайдура – задовольнити частково. Продовжити строк обов’язків, покладених на Антона Гайдура на два місяці, тобто до 23 вересня», – оголосила головуюча суддя.

  Так, колегія суддів продовжила дію таких обов’язків: прибувати на кожну вимогу; не відлучатися з Закарпатської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти. В іншій частині клопотання про продовження обов’язків судді відмовили.

  Як відомо, 5 лютого Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами Національного антикорупційного бюро спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150