Понад 50% з Фонду боротьби з COVID-19 уряд виділив на ремонт доріг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Уряд розподілив 66 млрд грн коштів Фонду боротьби з COVID-19, з яких 35 млрд грн піде на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

  Гроші на банківських рахунках тримають лише 12% українців – НБУ ...

  Про це повідомляє Міністерство фінансів країни, передає СТИК.

  Фонд був створений для фінансування додаткових видатків на охорону здоров’я та соціальних видатків, безпосередньо пов’язаних із епідемією COVID-19. Від початку у Фонд закладалося 64,7 млрд грн. З урахуваннями змін, ухваленими законами України та рішеннями Уряду обсяг фонду склав 66 млрд гривень.

  З цього фонду 16 млрд грн виділено для системи охорони здоров’я, зокрема для забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, для виплати їм підвищеної заробітної плати, закупівлі для лікарень необхідного обладнання, у тому числі апаратів штучного дихання, а також для будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

  Для фінансування фонду з безробіття виділили близько 7 млрд, з яких 2,7 млрд – на допомогу з часткового безробіття. Ще 1,2 млрд виділено Мінсоцполітики для фізичних осіб підприємців, які не можуть працювати через карантинні обмеження і мають дітей віком до 10 років. Також 2,5 млрд спрямовано на доплати військовослужбовцям, поліцейським та відповідним категоріям, які забезпечують життєдіяльність населення.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150