Після приїзду Зеленського на Буковину Укравтодор злив «ПБСу» 170 мільйонів на міст через Прут

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області уклала договір з ТОВ «ПБС» на будівництво моста через річку  Прут на автомобільній дорозі Т-26-06 Новоселиця – Герца – КПП «Дяківці» на 287,49 мільйонів гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

  Після приїзду Зеленського Укравтодор злив «ПБСу» 170 мільйонів на ...

  На роботи по самому мосту піде 171,90 млн грн. Ще 119,48 млн грн виділено на підходи до мосту, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Торги провели по переговорній процедурі через «виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Відповідно до протоколу засідання експертної комісії з визначення рівнів надзвичайних ситуацій №113-20 від 26 червня 2020 року»

  8 липня президент України Володимир Зеленський приїжджав до Чернівецької області, де в процесі звіту про подолання наслідків сильної повені, заслухав план щодо відновлення зруйнованого мосту через річку Прут. Під час зустрічі, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук повідомив, що основний міст через Прут, який з’єднував Новоселицький і Герцаївський райони, був зруйнований ще під час паводка 2008 року. Тому транспортне сполучення між районами здійснюється через місто Чернівці з обходом близько 50 км, а для переправи через водойму використовували тимчасовий технологічний армійський міст.

  Як розповів голова Державного агентства автомобільних доріг Олександр Кубраков, основний міст є довгобудом, його спорудження постійно відкладали та коригували, поки люди користувалися тимчасовою переправою.

  Вартість проекту за його словами становить 377 мільйонів гривень, у 2020 році на нього виділено 60 млн грн, тож для завершення потрібно ще 317 млн грн. Очільник Укравтодору запевнив, що міст буде зведено до кінця поточного року.

  З якої причини довгобуд став настільки терміновим будівництвом, що замовник віддав чверть мільярда гривень бюджетних коштів без проведення аукціону – невідомо.

  Крім того, після проведення торгів служба не опублікувала кошторис, тож не можливо перевірити, яку вартість компанія «ПБС» заклала у вартість будівельних матеріалів.

  Компанія «ПБС» найбільш успішний підрядник у Служби автомобільних доріг  Чернівецької області. За останні три роки компанія підписала зі Службою 19 контрактів на загальну суму 979,83 мільйони гривень.

  ТОВ «ПБС» (Івано-Франківськ): засновником є Іванна Непик, колишня працівниця курорту «Буковель». Вона є бізнес-партнером Віктора Шевченка, рідного брата Олександра Шевченка – екс-директора туристичного комплексу «Буковель», що контролюється групою Ігоря Коломойського.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150