У Львові вимагають повернути містянам нежитлові приміщення вартістю 700 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокурори вимагають повернути львів’янам приміщення вартістю понад 700 тис грн. Йдеться про нежитлові приміщення цокольного поверху однієї із багатоповерхівок Львова на вул. Околичній, 16, площею понад 107 кв. м, вартістю понад 700 тис грн.

  Сапуцький зібрав 10 000 доларів на посаді прокурора Львова

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури Львівщини.

  Як з’ясували прокурори, спершу ці приміщення були у власності Міністерства оборони України та використовувались Квартирно-експлуатаційним відділом міста Львова, а вже у 2015 році — їх передали у власність громади Львова.

  Надалі державні реєстратори за відсутності правових підстав, передали ці приміщення у приватну власність.

  Це при тому, що уповноваженими органами Львівської міської ради рішення про їх відчуження на користь третіх осіб не приймалось.

  Відтак, у справу втрутилась Львівська місцева прокуратура № 3, яка 29 липня цього року передала до суду позовні заяви та у судовому порядку вимагатиме повернення майна місту.

  Зазначимо, що на цей час причетність до злочину держреєстраторів та інших осіб перевіряється у рамках кримінального провадження, зареєстрованого за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150