Яка зарплатня у владної верхівки Коломийщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицькі Гроші провели моніторинг декларацій коломийських чиновників, щоб дізнатися, скільки кожен заробив за минулий рік.

  Як приманити гроші: народні прикмети та вірування » Новини ...

  Згідно з даними декларацій НАЗК, міський голова Коломиї Ігор Слюзар задекларував 387 тисяч гривень доходу за основним місцем роботи. Він також вказав, що отримав кредитні кошти від Приват Банку в розмірі 92 875 тисяч гривень.

  На відміну від Слюзара, його заступник Володимир Бойцан вказав у своїй декларації майже 290 тисяч заробітної плати за рік. Також, посадовець має кредитні кошти у розмірі 72 867 тисяч гривень.

  Заступник міського голови Коломиї з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олег Дячук, вказав у своїй декларації за минулий рік майже 285 тисяч гривень доходу за основним місцем роботи. Окрім цього, посадовець має кредит на суму 228 тисяч гривень.

  Ще один із заступників міського голови Ігоря Слюзара, Богдан Федорук заробив за минулий рік 317 тисяч гривень.

  Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Остяк, заробив майже 184 тисячі гривень за основним місцем роботи.

  Керуючий справами виконавчого комітету Коломийської міської ради Тарас Кухтар, заробив понад 333 тисячі гривень. Також, посадовець має кредитну лінію в банку на суму 16 тисяч гривень.

  Голова Коломийської районної ради Роман Дячук за минулий рік заробив 450 тисяч гривень.

  Голова Коломийської РДА Любомир Глушков за минулий рік заробив 410 тисяч гривень та отримав майже 82 тисячі гривень пенсійних виплат.

  Перший заступник голови РДА Нестор Печенюк задекларував 442 тисячі гривень річного доходу за основним місцем роботи. Також, посадовець отримав майже 89 тисяч пенсійних виплат та 107 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна.

  Ще один заступник голови Коломийської РДА Любов Михайлишин задекларувала понад 390 тисяч гривень річного доходу.

  Керівник апарату Коломийської районної державної адміністрації Михайло Беркещук заробив 211 тисяч гривень за рік.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150