Прикарпатські медики замовили 100 тисяч масок втричі дорожче, аніж завод “Карпати”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та державне підприємство Укроборонпрому «Виробниче об’єднання «Карпати» протягом 4 робочих днів замовили медичні маски з різницею в 3 рази.

  Прикарпатські медики замовили 100 тисяч масок втричі дорожче, аніж завод

  Івано-Франківський обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбає 100 тисяч медичних масок по 7,60 грн за штуку. Відповідний договір на 760 тисяч гривень 30 липня підписали з підприємцем Михайлом Грушецьким. Його менеджер пояснила, що за такою ціною товар прийшов від виробника. Згідно з угодою, ним було китайське підприємство «Сорд Ксянтао Діспозблт Протектів Продакс Фекторі», пишуть Наші гроші.

  Водночас «Виробниче об’єднання «Карпати» 4 серпня замовило 100 тисяч медичних масок по 2,55 грн за штуку. Товар поставить підприємиця Євгенія Ільченко.

  Така ціна на товар є значно дешевшою за пропозиції інших постачальників. Протягом останніх двох тижнів установи Івано-Франківської області замовляли медичні маски в основному по 5-10 грн за штуку. Наприклад, Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1 отримає маски по 5,20 грн, Івано-Франківський обласний перинатальний центр – по 5,90 грн. А відділ освіти Верхнянської сільської ради взагалі по 10 грн за штуку.

  Редакція «Наші гроші. Львів» звернулася до підприємиці Євгенії Ільченко по коментар з приводу такої дешевої ціни, однак на момент публікації відповіді не отримала.

  Євгенія Ільченко зареєстрована як підприємиця в лютому 2020 року в Івано-Франківську. Перші державні замовлення на постачання медичних товарів отримала в кінці березня цього року, і на сьогодні підписала відповідних договорів на 322 тис. грн. Постачання медичних масок для «ВО «Карпати» − наразі її найбільша угода.

  Одним із контактних номерів телефону в своїх договорах Євгенія Ільченко вказала ТОВ «Захід Леон-Фарм». Компанія зареєстрована в Івано-Франківську та спеціалізується на продажі медичних товарів.

  Михайло Грушецький веде підприємницьку діяльність з 2004 року, зареєстрований в Тисменицькому районі. Він також є співвласником компанії з продажу медичних товарів ТОВ «Олмі-Фарм». Протягом 2020 року Михайло Грушецький отримав державних замовлень на 851 тис. грн на постачання медичних товарів. Поточний договір є також його найбільшим замовленням за цей період.

  Нагадаємо, протягом січня-квітня в Україні ціни на медичні маски у п’яти областях Західної України зросли від 50 копійок до 20 грн за штуку. Водночас в Івано-Франківській області протягом карантину лікарням вдалося стабільно отримувати маски за адекватною ціною. Одним з найбільших та найдешевших виробників захисних масок на Прикарпатті виявилось «Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство українського товариства глухих». Протягом березня-квітня воно тримало стабільно низьку ціну у 5-5,6 грн за одиницю.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150