За хабар патрульним суд оштрафував франківця на 8,5 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  19 березня 2020 року близько 04:00 у м. Івано-Франківськ по вул. Надрічна працівники патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Golf» за порушення правил дорожнього руху.

  За хабар патрульним суд оштрафував франківця на 8,5 тис. грн - Місто

  На вимогу равоохоронців водій автомобіля марки «Volkswagen Golf» зупинився на краю проїзної частини неподалік будинку № 223 по вул. Надрічна у м. Івано-Франківськ та надав патрульним документи для перевірки.

  В ході перевірки документів, у працівників патрульної поліції за зовнішніми ознаками виникла підозра про перебування водія у стані алкогольного сп`яніння. Після чого йому запропонували пройти тест на стан алкогольного сп`яніння. В результаті «Драгер» показав 1,75 проміле.

  На чоловіка склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп`яніння. В цей час нагрудна відеокамера інспектора взводу перебувала в режимі відео зйомки.

  При ознайомленні з адміністративним протоколом п’яний водій вирішив дати патрульним хабар у розмірі 1000 гривень, 50 польських злотих та 50 доларів США за не притягнення ним з використанням свого службового становища до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КУпАП. Чоловік помістив  хабар поблизу підстаканника. Однак іспектор взводу №2 роти №1 батальйону Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області відмовив у прийнятті пропозиції щодо отримання неправомірної вигоди.

  Після невдалої спроби підкупу, патурльні ідентифікували чоловіка, залучили на місце свідків з числа співробітників патрульної поліції, викликали слідчо-оперативну групу та письмово повідомили про даний факт Івано-Франківський ВП ГУНП в Івано-Франківській області.

  У суді чоловік повністю визнав свою вину.

  Дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ч.1 ст.369 КК України, як надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того хто пропонує таку вигоду дії з використанням службового становища, та узгодили покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 (вісім тисяч п`ятсот) гривень.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150