«Прикарпаттяобленерго» замовило маски втричі дорожче, ніж інші установи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» підписало договір із ПП «Група Брасс» на закупівлю медичних масок на загальну суму 49 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » «Прикарпаттяобленерго» замовило маски у ...

  За договором придбали трохи більше 4 тисяч захисних тришарових масок, де вартість однієї становить близько 12 грн., пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Наприклад, Івано-Франківський медичний університет замовив захисні маски по 5 грн/шт, а онкологічний диспансер у Маріуполі – по 4,5 грн/шт.

  Ще дешевше такий товар придбають у Одеському центрі зайнятості. Для них одна маска коштуватиме 4 грн/шт, тобто втричі дешевше, ніж замовило «Прикарпаттяобленерго».

  Як свідчить дослідження проведене «Наші гроші. Львів», ціна на цей засіб індивідуального захисту почала зростати після початку пандемії, і до середини квітня ціна коливалася від 13 до 18 грн. Потім ціни почали знижуватися, і сьогодні бюджетні установи купують медичні маски переважно від 4 до 6 гривень за одиницю.

  Варто зауважити, що Івано-Франківська область належала до тих, де ситуація з масками навіть у піковий період високих цін була найкращою. Завдяки роботі тут «Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства українського товариства глухих», який зміг забезпечити пошиття великої кількості масок у короткий термін, навіть протягом березня-квітня ціна на маски була 5-5,6 грн.

  Власником приватного підприємства «Група Брасс» є мешканець Івано- Франківська Станіслав Онищук. Він також є співзасновником та керівником клініки естетичної хірургії «Брасс», яка також розташована в Івано-Франківську.

  З початку 2020 року «Група Брасс» підписала 153 контракти на загальну суму 2,94 млн грн.

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150