Франківська психлікарня купила Амізон в куми Насалика за найвищою в країні ціною

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги» за квітень-травень 2020 року закупив противірусний препарат Амізон на 20% дорожче за середню ціну на ринку. Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро».

  Франківська психлікарня найдорожче в країні закупила "Амізон" у ...

  До огляду увійшла 21 угода на купівлю Амізону медичними закладами  і комунальними підприємствами за квітень-травень 2020 року. Середня ціна склала 89,3 гривень за упаковку. У порівнянні з 2017 роком Амізон подорожчав на 35%. Нині в аптеках ціна на Амізон в упаковках  по 20 таблеток стартує від 74 гривень за пачку.

  По найвищим цінам Амізон закупив «Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги», який придбав препарат по 105,93 гривні/упаковка у ТОВ «Укрмедекспорт». Нагадаємо, компанія постачала Івано-Франківським медзакладам розчин Адреналіну також по завищеним цінам.

  Кінцевим бенефіціаром та керівником «Укрмедекспорту» значиться Ольга Билів. Раніше у засновниках компанії значилась також дружина ексміністра палива та енергетики Ігоря Насалика – Гузял Насалик. Ольга Билів є кумою сім’ї Насаликів, що він сам підтвердив у інтерв’ю місцевому виданню. Під час того, як Ігор Насалик був міським головою Калуша компанія заснована його дружиною вигравала більшість тендерів на постачання медикаментів у Калуську лікарню, попри завищену вартість препаратів.

  Також за цінами вище ніж ринкові препарат закупила і військова частина А3114 та «Харківводоканал», які придбали Амізон у одного й того самого виробника – «Укрера». Ціна склала 105,88 – 105,21 гривні за упаковку. Харківська компанія «Укрера» належить Тетяні Воропай, керівником значиться Марина Пещикова.

  (Visited 84 times, 1 visits today)
 • 180x150