Заступник голови заробив 200 тисяч, а голова – майже 9: які зарплати у тлумацьких чиновників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицькі Гроші провели моніторинг декларацій тлумацьких чиновників, щоб дізнатися, скільки ті заробили протягом минулого року.

  Заступник голови заробив 200 тисяч, а голова – не цілих 9: які зарплати у тлумацьких чиновників

  Згідно з даними декларацій НАЗК, міський голова міста Тлумач Роман Круховський за минулий рік отримав 258 тисяч гривень зарплати. Також, посадовець задекларував зарплату в розмірі майже 25 тисяч гривень, яку отримав, як викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.

  Перший заступник міського голови Андрій Радовець за минулий рік на посаді заробив 241 тисячу гривень. У Власності чиновника задекларований автомобіль “Mersedes Vito” 2001 року випуску, вартістю 10 тисяч гривень.

  Секретар Тлумацької міської ради Ігор Денькович за минулий рік заробив 254 тисячі гривень та отримав понад 75 тисяч гривень пенсійних виплат.

  Голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, минулого року на посаді заробив майже пів мільйона гривень та отримав 20 тисяч гривень пенсії.

  Заступник голови районної ради Василь Гнатюк заробив майже 362 тисячі гривень.

  Керуючий справами виконавчого апарату Тлумацької районної ради Михайло Вишневський за минулий рік на посаді отримав понад 294 тисячі гривень.

  Голова Тлумацької РДА Сергій Гаєвський у своїй декларації зазначив, що отримав менше як 9 тисяч гривень на посаді. Натомість, він отримав 37 тисяч гривень працюючи в управлінні справами Верховної Ради. Можливо,  такі цифри пояснюються тим, що його призначили на посаду відносно недавно, а саме у грудні минулого року.

  Перший заступник голови Тлумацької районної державної адміністрації Роман Мигаль у своїй декларації вказав 202 тисячі гривень зарплати та 13,5 тисяч гривень отриманих, як соціальні виплати. У власності чиновника знаходяться грошові активи на суму 310 тисяч гривень, а також два автомобілі.
  Керівник апарату Тлумацької районної державної адміністрації Андрій Мозиль заробив 214 тисяч гривень на посаді. У своїй декларації він зазначив, що у власності його дружини знаходиться авто “Опель Астра” 2009 року випуску, вартістю майже 49 тисяч гривень.

  Читайте більше

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150