Львів’янина оштрафували на 34 тис. грн за спробу підкупу голови військово-лікарської комісії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Шевченківський районний суд Львова визнав 41-річного львів’янина Володимира В. винним у спробі підкупу голови військово-лікарської комісії. Йому призначили покарання у вигляді 34 тис. грн штрафу.

  Львів'янина оштрафували на 34 тис. грн за спробу підкупу голови ...

  Як вказано у вироку суду, на початку червня Володимир В. звернувся до голови військово-лікарської комісії «Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» та запропонував йому 1,7 тис. доларів хабара. Чоловік намагався домовитись про важкі діагнози для службовців Нацгвардії, щоб їх визнали непридатними для подальшої служби.

  Як пояснив у суді Володимир В., за хабар він хотів допомогти чотирьом знайомим, з якими служив у зоні АТО. Голова військово-лікарської комісії звернувся до правоохоронців і 9 червня під час передачі 1,7 тис. доларів хабара (45,2 тис. грн) Володимира В. затримали.

  Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Ірина Зима визнала Володимира В. винним у спробі підкупу голови військово-лікарської комісії. Йому призначили 34 тис. грн штрафу.

  https://zaxid.net/news/

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150