Обласна лікарня у Франківську купила аскорбінову кислоту втричі дорожче військового госпіталю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В квітні-травні найдорожчу аскорбінову кислоту в Україні закупило КНП «Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради».

  Чому не варто пити аскорбінову кислоту: відповідь Комаровського ...

  Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро» за квітень-травень.

  До огляду було включено понад 50 угод на купівлю 10-відсоткового розчину аскорбінової кислоти для ін’єкцій. Середня ціна упаковки (2мл №10) склала 25,92 грн.

  У порівнянні з попереднім моніторингом «Наших грошей» закупівель аскорбінової кислоти на початку 2017 року, нині середня ціна зросла у півтора рази.

  Найбільшу за обсягами закупівлю здійснила КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» в Закарпатській області, яка купила 1200 упаковок по 20,61 грн. Що майже на чверть нижче середньої ціни по Україні. На рівні середньої ціни розчину велику закупівлю зробив «Військово–медичний клінічний центр Західного регіону», який купив 700 упаковок препарату.

  Найдешевшу закупівлю зробила Військова частина А 1446 (Рівненський військовий госпіталь), яка придбала у ПАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» аскорбінову кислоту по 14,91 грн.

  Це майже втричі дешевше закупівлі КНП «Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради», яке уклало угоду з ТОВ «Укрмедекспорт» Ольги Билів про закупівлю 50 упаковок розчину аскорбінової кислоти по 41,54 грн. Угоду уклали за підсумками тендеру, де єдиним конкуренто переможця було ПП «Сана Ко», попри незначну різницю   пропозицій учасник не знижували цін. За ідентичною схемою ці ж фірми провели закупівлю КНМП «Рогатинська центральна районна лікарня» Івано-Франківської області Платифіліну по найвищій в Україні ціні.

  КНП «Івано-Франківський спеціальний заклад надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради» очолює Михайло Клочаний. За минулий рік він задекларував 153 тис грн. зарплати та 59 тис грн. пенсії. Також вказав 11,5 тис готівкою в доларах та євро.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150