Старосамбірська лікарня закупила Таміфлю найдорожче по Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальне некомерційне підприємство «Старосамбірська центральна районна лікарня» Старосамбірської районної ради у травні закупила препарат Таміфлю за рекордно високою ціною – 575,36 грн за упаковку, в той час як середній рівень цін на ці ліки в Україні – 481,45 грн, тобто на 15% дешевше.

  Leopolis.news | Старосамбірська лікарня закупила «Таміфлю ...

  Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель за квітень-травень у системі «Прозорро», передає СТИК.

  Продавцем виступило ТОВ «Аптека №44». ТОВ «Аптека №44» зареєстроване у Львові в 2005 році. Основними власниками фірми є Іван Худзік (61%), Михайло Тупичка (11%) та Олександр Михайлик (28%). Ця ж аптека у червні 2017 року продала «Львівській залізниці» 1200 аптечок з переплатою на майже 0,5 млн грн. У 2018 році Пустомитівська центральна районна лікарня підписала договір з підприємством попри те, що Антимонопольний комітет визнав умови закупівлі дискримінаційними для інших учасників.

  За трохи нижчу ціну – 575 грн за упаковку – Таміфлю закупило КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». За 565 гривень за упаковку поставить препарат у КНП КМР «Конотопська міська лікарня» київське підприємство – ТОВ «Компанія «Фарм-Союз».

  Примітно те, що КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради з різницею у п’ять днів здійснило дві закупівлі препарату за принципово різною ціною: 16 квітня лікарня підписала договір з ТОВ «БАДМ-Б» на поставку 10 упаковок Таміфлю вартістю 531,92 грн кожна. А 21 квітня лікарня підписала договір з тим же підприємством на поставку 33 упаковок уже по 468,62 за штуку. Різниця у ціні при цьому 63 грн з упаковки.

  Найдешевше препарат препарат закупила Перечинська міська рада Закарпатської області та Військово-медичне управління Служби безпеки України – за 403 грн і 419, 44 грн за упаковку відповідно. Обидва постачальники у цих закупівлях – ТОВ «БАДМ-Б» та ТОВ»Спільне українсько-естонське підприємство «Оптіма-Фарм ЛТД» фігурували у справі «Санофі-Авентіс» як дистриб’ютори, договори з якими могли суттєво обмежити конкуренцію на ринку лікарських засобів, подібних до Sanofi, але дешевших.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150