Зеленський використовує службові поїздки для агітації за “Слугу народу” – КВУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комітет виборців України (КВУ) заявляє, що президент України Володимир Зеленський використовує свої службові поїздки в регіони країни для агітації за політичну партію “Слуга народу”, про що свідчать фото і відеоматеріали по результатам регіональних поїздок глави держави.

  Зеленський заперечив заяву КВУ щодо використання службових поїздок ...

  Про це пише СТИК з посиланням на interfax-Україна.

  “Серед іншого Зеленський фактично проводив приховану політичну агітацію під час поїздок в Запоріжжі і Херсон. Так, 19 серпня під час робочої поїздки Зеленського в Запоріжжі і 20 серпня під час поїздки в Херсон на сцені, де виступав президент, були матеріали з ознаками агітаційних, розміщені на користь політичної партії “Слуга народу”, – сказано в заяві КВУ, опублікованому на сторінці в Фейсбуці в четвер.

  Відзначається, що Зеленський проводив виступ на тлі банерів з логотипом “Слуги народу” і написом “Зе! Місцеві”, а також в своїх виступах весь час використовував словосполучення “Україна – це ти”, що є офіційним виборчим гаслом політичної партії на місцевих виборах 2020 року.

  “Крім того, участь у робочій поїздці президента в Запоріжжі взяв міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров, який під час заходу офіційно представив кандидата від політичної партії” Слуга народу “на виборах мера Запоріжжя”, – сказано в тексті.

  Так, за оцінкою КВУ, подібні дії президента і членів Кабінету міністрів України є проявом використання службових повноважень в політичних цілях, мають ознаки політичної корупції і є зловживанням адмінресурсом.

  “З огляду на, що фінансування робочих поїздок президента здійснюється за бюджетні кошти, такі дії можна розцінювати як прояв прихованої агітації за кошти платників податків. За даними Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, в середньому один регіональний переліт президента коштує близько 250 тис. грн”, – підкреслили в КВУ.

  Також наголошується, що всього з початку серпня Державне управління справами перерахувало авіакомпанії “Україна” більш ніж 1 млн грн за перельоти Зеленського.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150