Посадовця Хмельницького управління Укртрансбезпеки підозрюють у хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Викрили злочинну діяльність оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області.

  Встановлено декілька фактів отримання чиновниками грошей від керівника одного із підприємств-перевізників

  У Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України повідомили, що посадовці Хмельницького та Вінницького обласних управлінь Укртрансбезпеки систематично отримували неправомірну вигоду за створення умов проїзду пунктів зважування транспорту без вагового контролю.

  «Встановлено декілька фактів отримання чиновниками грошей від керівника одного із підприємств-перевізників. Кошти вони отримували на картки підставних осіб», – йдеться у повідомленні.

  Додають, що викрили злочинну діяльність оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області з колегами-правоохоронцями. Зокрема, були проведені санкціоновані обшуки, за результатом яких виявлено та вилучено банківські картки, гроші, документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність.

  Наразі працівнику Хмельницького обласного управління повідомлено про підозру за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України, а перевізнику та посадовцю з управління у Вінницькій області – за частиною 3 статті 369 Кримінального Кодексу України.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150