На Хмельниччині адвокат пропонував судді хабар за справу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Хмельниччині зафіксували спробу повпливати на суддю. 19 серпня до Вищої ради правосуддя та в Офіс Генерального прокурора звернувся з повідомленням суддя Ярмолинецького районного суду Вадим Мазурчак. Він і повідомив про факт спроби дати хабар.

  На Хмельниччині адвокат пропонував судді хабар за справу по "130-тій"

  Про це пише СТИК з посиланням на «Судово-юридична газета».

  За словами судді, справа стосувалась адміністративного порушення за частиною 1 статті 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

  Наступного дня до службового кабінету судді зайшов адвокат, який повідомив, що буде представляти інтереси підозрюваного по цій статті. Юрист спочатку почав звинувачувати поліцію у неправильному складанні протоколу і загалом запевнив, що цю справу в судді він виграє. За словами судді Мазурчака, адвокат в завуальованій формі почав натякати на хабар. Неправомірну вигоду хотів дати зате те, щоб суд не залучав його клієнта до відповідальності. Як пише “Судово-юридична газета”, адвокат в той момент показував характерні жести, що передає судді гроші.

  Також як заявив помічник Мазурчака, в суді з’явився громадянин, щодо якого поліцією і був складений протокол. Він поцікавився датою засідання і попросив дати йому справу для ознайомлення і вручити повістку. Сам поводився зухвало і за словами судді, неприродно.

  В повідомленні судді було вказано, що учасник судового процесу є пенсіонером, але в минулому працював оперуповноваженим з особливо важливих справ податкової поліції Кам’янець-Подільської об’єднаної інспекції Хмельницької області.

  Суддя після інциденту вирішив повідомити про це в Раду правосуддя і генеральному прокурору.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150