Справу щодо посадовців районної і сільської рад, які вимагали хабар, передали до суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як повідомили 25 серпня у відділі комунікації поліції Львівської області, на Львівщині слідчі завершили досудове розслідування стосовно посадовців, причетних до отримання хабарів за влаштування на роботу.

  Фото поліція Львівської області

  Обвинувальні акти скеровані до суду – зловмисників судитимуть за отримання неправомірної вигоди, зловживання впливом та підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, пише СТИК з посиланням на Гал-інфо.

  Під час досудового розслідування слідчі встановили, що заступник голови однієї з районних рад та голова однієї з сільських рад на Львівщині, діючи умисно, з корисливих мотивів, вимагали та одержали неправомірну вигоду в сумі, відповідно, 1200 та 300 доларів США.

  Як повідомлялося раніше, посадовців, причетних до отримання неправомірної вигоди за безперешкодне проходження конкурсу та призначення одного з кандидатів на вакантну посаду землевпорядника сільської ради, викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) поліції Львівщини під оперативним супроводом працівників Управління стратегічних розслідувань за процесуального керівництвом прокуратури області.

  Правоохоронці затримали зловмисників 28 квітня у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірних вигод.

  Сьогодні, 25 серпня, слідчі скерували обвинувальні акти до суду.

  Одному з підозрюваних – голові сільради – за скоєне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе чи третьої особи) Кримінального кодексу України, загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  Другий підозрюваний – заступник голови райради – обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом, тобто, одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням) та ч. 4 ст. 27 – ч. 3 ст. 369 (підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею дій в інтересах третьої особи, з використанням наданої їй влади) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – позбавлення волі на строк.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150