Експерт розповів, як одне рішення Мінінфраструктури позбавило 150 тис. моряків від хабарів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ліквідувавши Інспекцію з питань підготовки та дипломування моряків, Міністерство інфраструктури припинило корупційні потоки, які процвітали всередині органу останні 15 років.

  Експерт розповів, як одне рішення Мінінфраструктури позбавило 150 тис. моряків від хабарів

  Про це в коментарі УНН заявив колишній заступник міністра транспорту і зв’язку України Володимир Работньов, передає СТИК.

  Він нагадав, що Інспекцію створювали з метою включити Україну в так званий “Білий список” Міжнародної морської організації.

  “Щоб наш диплом визнали у всьому світі. Для цього Інспекція і була потрібна, але вона цю роботу давно виконала. І все, що робила Інспекція останні 15 років, було пов’язано з великими корупційними потоками. Більш того, останні 15 років Інспекція існувала незаконно – вона не мала права надавати послуги від імені держави, оскільки це може робити тільки держорган, яким Інспекція не була “, – говорить Работньов.

  Експерт каже, що купити диплом моряка через Інспекцію не становило жодних проблем.

  “У нас 150 тис. Моряків, тобто 150 тис. Українських сімей годуються з моря і флоту. Уявіть собі, що 150 тис. Осіб отримують дипломи за хабарі. Кожні п’ять років – так часто морякам потрібно підтверджувати свій диплом. Об’єм цього господарства – це вагома частка ВВП України, і продовжувати обслуговувати моряків такими інспекції абсолютно не в інтересах України. Тому я вважаю, що ліквідація інспекції – це державний крок. я сподіваюся на те, що процес підготовки моряків спроститься”, – додав Работньов.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150