Понад пів мільйона гривень: хто з галицьких чиновників заробив найбільше

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицькі Гроші перевірили моніторинг декларацій чиновників Галицького району, щоб дізнатися, скільки ті заробили минулого року, передає СТИК

  Понад півмільйона гривень: хто з галицьких чиновників заробив найбільше

  Згідно з даними декларацій  НАЗК,  міська голова міста Галич  Орест Трачік минулого року на посаді заробітку за півмільйона гривень. Окрім цього, посадовець отримав 80 тисяч гривень пенсійних виплат. У його власності знаходиться легковий автомобіль “Chevrolet lacetti” 2008 року випуску, що налічує майже 150 тисяч гривень.

  Міська голова міста Бурштин  Роксолана Джура, торік заробила 280 тисяч гривень на посаді. За сумісництвом вона також зможе заробити майже 30 тисяч у Бурштинському енергетичному коледжі

  Голова Галицької районної ради  Павло Андрусяк,  у своїй декларації зазначено 314 тисяч гривень зарплати. У власності чиновника є лише одне авто – “Москвич” 1976 року. Місцезнаходження дружини Андрусяка записали три автомобілі: “Фіат” 1994 року, “Форд ф’южн” 2008 року та “ЗАЗ” 1999 року випуску.

  Заступник голови Галицької районної ради  Любов Гордійчука,  минулого року заробила 251 тисячу гривень на посадах. Окрім цього, посадова посада отримала майже 40 тисяч гривень пенсії. Вона також задекларувала кредит на суму 45 тисяч гривень та зазначила, що на скарбничці має 7800.

  Керуюча справами виконавчого апарату районної ради  Жанна Басовська,  у 2019 році заробила 220 тисяч гривень.

  Голова Галицької РДА  Сергій Канюка,  за мінулий рік заробив 321 тисячу гривень.

  Заступник голови Галицької РДА  Олександр Чабак , минулого року заробив 235 тисяч гривень на посаді.

  Керівник апарату районної державної адміністрації в Галицькому районі  Іван Зельманович  за 2019 рік заробив чверть мільйонів гривень.
  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150