Перинатальний центр на Прикарпатті отримає УЗД-апарат високого класу вартістю понад мільйон гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  І вано-Франківський обласний перинатальний центр 31 серпня  замовив  ультразвукову діагностичну систему експертного класу з набором датчиків вартістю 1,46 млн грн. Товар поставити ТОВ «Здраво» до 30 вересня цього року.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ »Перинатальний центр на Прикарпатті отримує УЗД-апарат високого класу вартусті за мільйон гривень

  Медики отримують апарат ультразвукового дослідження моделей DC-70 китайського  виробника Mindray Medical International Limited. До комплекту обладнання також можна отримати три датчики для високоякісної візуалізації, повідомляє СТІК із  посиланнями на Наші гроші.Львів.

  Закупівлю здійснили для спрощеної процедури звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

  Ультразвукова діагностична система DC-70 (джерело: r-med.com.ua)

  Це не перша система ультразвукової діагностики, придбана в Івано-Франківській області тестованою карантиною. На початку червня УЗД-апарат вартустю 1,28 млн грн  замовила  Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня. На початку липня  комплект  UZD-систем на 4,4 млн грн – Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

  ТОВ «Здраво» зареєстровано в Києві. Кінцевим бенефіціарним власником через закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Еландінвест» є Валерій Лось. Він керує цілою групою фармацевтичних фірм та підприємств з пошиття одягу. Та сама компанія «Здраво» є основною в цій групі, вона просуває на ринок України медичні препарати та медичне обладнання, визначаючи YouControl. Протягом 2019-2020 років фірма отримала відповідні державні замовлень на 183 млн грн.

  Нагадаємо, Івано-Обласний перинатальний Франківський центр  входити  до перелікі застави, визначення для прийому Хворов на коронавірус. З початку карантину тут здійснено закупівель на 4,4 млн грн на подолання інфекцій.

   

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150