Дві прикарпатські лікарні у півтора раза дорожче закупили препарат Метронідазол

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ТОВ «Укрмедекспорт» за результатами відкритих торгів продало двом лікарням з Івано-Франківська та області препарат Метронідазол по 51,71 грн за упакування.

  Це в півтора раза дорожче за середню ціну по Україні у 33,49 грн. Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель за квітень-травень у системі «Прозорро», пише СТИК.

  Йдеться про антибіотик Метронідазол в упакуванні №20 по два блістери по десять таблеток по 250 мг, який виробляють українські АТ «Лубнифарм» і ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  У вибірку потрапили 57 закупівель, проведених лікарнями, інтернатами та іншими замовниками з різних областей. Середня ціна склала 33,49 грн за упакування.

  Найвищими є ціни для КП «Центральна міська клінічна лікарня» Івано-Франківської міськради та КНП «Галицька лікарня» Галицької райради Івано-Франківської області від ТОВ «Укрмедекспорт» у 51,71 грн за упакування. Це на 54% дорожче за середню ціну.

  Усього на копійку нижчу ціну в 51,70 грн за упакування законтрактували ДП «Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни» Міністерства охорони здоров’я України від ТОВ «Бізнес Центр Фармація» та КНП «Міська лікарня №1» Кам’янської міськради Дніпропетровської області у ТОВ «Дніпрофармація».

  А КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міськради Житомирської області замовило ПП Фірма «Санітас» такий Метронідазол по 50,20 грн за упакування. Це теж у півтора раза вище від середньої ціни.

  Найнижчою є ціна для Токарівського психоневрологічного інтернату Полтавської облради від ТОВ «Бадм-Б» у 23,62 грн за упакування. Це вдвічі дешевше від очільників рейтингу.

  Аптеки продають у такій формі випуску Метронідазол від «Лубнифарм» по 27,99-30,80 грн за упакування, а Метронідазол від «Здоров’я» – по 37,23-43,90 грн за упакування.

  Засновницею «Укрмедекспорту» з Рогатина на Франківщині є Ольга Билів. Але раніше, за даними «YouControl», у засновниках компанії значилась дружина ексміністра палива та енергетики Ігоря Насалика – Гузял Насалик.

  Ольга Билів є кумою сім’ї Насаликів, що він сам підтвердив у інтерв’ю місцевому виданню. Під час того, як Ігор Насалик був міським головою Калуша, компанія, заснована його дружиною, вигравала більшість тендерів на постачання медикаментів у Калуську лікарню, попри завищену вартість препаратів.

  За даними «Прозорро», за останні чотири роки фірма узяла замовлень на 97,58 млн грн.

  (Visited 84 times, 1 visits today)
 • 180x150