Спійманого на хабарі начальника локомотивного депо “Мукачево” взято під варту із визначеною заставою у 115,6 тис грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Одного з керівників локомотивного депо «Мукачево», що входить до структури Укрзалізниці, нещодавно затримали на спробі передачі хабара співробітнику Служби.

  За клопотанням військової прокуратури Ужгородського гарнізону Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці до начальника одного з локомотивних депо регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», який підозрюється в наданні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369 КК України), передає СТИК.

  Як альтернативу, суд визначив йому можливість внесення застави – 115,6 тис грн.

  За даними слідства, вказаний посадовець надав 1500 доларів США неправомірної вигоди співробітнику УСБУ в Закарпатській області за невтручання у протиправну діяльність: контрабанду бурштину та тютюнових виробів через державний кордон України, а також злив пального з локомотивів.

  Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Головне управління Національної поліції в Закарпатській області, оперативний супровід – ПВБ в Закарпатській області Головного управління внутрішньої безпеки СБУ, повідомляє пресслужба військової прокуратури Західного регіону України.

  (Visited 91 times, 1 visits today)
 • 180x150