На Закарпатті судитимуть військовослужбовця, що за хабар погодився “зливати” контрабандистам інформацію про прикордонні наряди

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону скеровано до суду обвинувальний акт стосовно молодшого інспектора прикордонної служби одного з відділів прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

  За даними слідства, у червні – липні 2020 року вказаний солдат виказував громадянину прохання про передачу йому 1250 дол США коштів, з яких отримав першу частину – 26,5 тис грн на рахунок інтернет-банку. Хабар призначався за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів через державний кордон України. Йдеться про надання інформації щодо часу та місця розташування прикордонних нарядів, інформує СТИК.

  Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові, повідомляє пресслужба військової прокуратури Західного регіону України.

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150