В Івано-Франківську колишня голова ОСББ вкрала із рахунку свого будинку майже 60 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні мешканці ОСББ «Барвінок ІФ», що знаходиться за адресою вул. Хоткевича 44 корпус 3 (м. Івано-Франківськ) звернулися за допомогою до депутатів міської ради.

  У Івано-Франківську голова ОСББ, після звільнення з посади, присвоїла майже 50 тисяч грн., як компенсацію

  Минулої ночі з банківського рахунку ОСББ знято кошти в розмірі близько 57 000 гривень, інформує СТИК з посиланням на Правда.іф.

  Жителі будинку розповідають, що 27 серпня у них відбулися загальні збори, під час яких було вирішено змінити голову правління. Відбулося письмове голосування, згідно якого відповідне рішення було прийнято 70 % всіх співвласників будинку. Дане волевиявлення мешканців було оформлене та, як результат, внесені зміни в Єдиний державний реєстр юридичних осіб. Таким чином колишня голова ОСББ Шуваринська Ірина Богданівна втратила свої повноваження, а Савчук Світлана Василівна приступила до виконання обов’язків голови ОСББ. 
Також було внесено відповідні зміни до користування рахунком ПриватБанку.

  Проте 14 вересня працівники банку виявили списання коштів із розрахункового рахунку в розмірі близько 57 000 гривень. Списання відбулося вночі, в час між північчю і 10.00 ранку, а гроші були переведені на особистий рахунок колишньої голови ОСББ із вказаним призначенням платежу: заробітня плата, невикористана відпустка та компенсації вихідної допомоги при звільненні.

  «Екс-голова пояснює, що нарахувала собі компенсацію за те, що її звільнили. Окрім того, за нашими документами, у колишньої голови ОСББ розмір заробітної плати було встановлено в розмірі 5000 грн., але вона нарахувала і зняла з рахунку собі 10 000 грн., при сплаті податку 1 грн. Тому тепер наш будинок змушений ще й сплатити за це 30 000 грн. податків. Нами була поданий запит до служби безпеки ПриватБанку щодо даного факту, згідно якого працівники установи вбачають в цій ситуації шахрайські дії. Також будо написано звернення до поліції і та депутатів міської ради, аби дана ситуація була розглянута, оцінена та вирішена належним чином», – розповідають мешканці будинку.

  Відповідні заяви протягом сьогоднішнього дня написані ще й до міської і до обласної прокуратури.

  Жителі будинку вбачають в діях колишньої голови незаконне розблокування рахунків та привласнення їхніх коштів, адже після 10 вересня п.Шуваринська І.Б. була знята з займаної посади, а отже не мала права доступу до рахунків і тим паче розпоряджатися грошовими коштами що знаходяться на них.

  Співвласники та мешканці будинку збентежені та обурені діями колишньої голови, а також сподіваються на правове та прозоре розслідування ситуація, яка склалася.

  (Visited 284 times, 1 visits today)
 • 180x150