Колишній високопосадовець Львівської митниці, якого звинувачували у хабарництві, відсудив у держави 4 мільйони

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Шевченківський районний суд Львова стягнув з держави 3,9 млн грн моральної шкоди на користь колишнього заступника начальника Львівської митниці ДФС Юрія Борисова.

  Колишній високопосадовець Львівської митниці відсудив у держави 4 млн грн - ZAXID.NET

  Військова прокуратура звинувачувала посадовця у хабарництві, однак суд його виправдав.

  Як повідомляв ZAXID.NET, Юрія Борисова на хабарі у 4 тис. 950 доларів у січні 2017 року. Пізніше поліція звинуватила Борисова в отриманні 15 тис. доларів від кількох своїх колег за залишення їх на посадах. Тоді про перебіг цієї справи активно писали ЗМІ та тодішній головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає СТИК.

  Юрій Борисов свою провину не визнавав. А пізніше працівники митниці, які нібито давали Борисову хабарі, заявляли у суді, що правоохоронці психологічно тиснули на них та змусили їх писати заяви про передачу хабарів. У вересні 2018 року суддя Галицького районного суду Віталій Стрельбицький визнав Юрія Борисова невинним. Це рішення у лютому 2020 підтвердив Верховний суд.

  Юрій Борисов почав працювати у митниці у 90-х роках: спочатку інспектором Мостиської митниці, потім на Львівській митниці. У 2010 він очолив службу боротьби з контрабандою Рівненської митниці. У 2014 році Борисова знову перевели на Львівську митницю на посаду начальника відділу митного оформлення №1 митного поста «Краковець».

  У 2016 році Борисова призначили головним держінспектором відділу провадження у справах про порушення митних правил управління протидії митним правопорушенням Львівської митниці ДФС. Він також виконував обов’язки заступника начальника Львівської митниці ДФС. А з липня 2015 по липень 2016 числився помічником-консультантом нардепа від БПП Андрія Антонищака.

   

   

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150