Незаконна оренда землі за 600 мільйонів гривень у Конча-Заспі: СБУ викрила схему

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Служби безпеки України викрили чиновників на Київщині у багатомільйонних махінаціях з елітними земельними ділянками, що розташовані у Конча-Заспі. Мовиться про посадовців Козинської селищної ради та управління Держземагентства в Обухівському районі Київської області.

  СБУ викрила земельну схему на 600 мільйонів в елітній Конча-Заспі

  У чому полягала схема

  СБУ встановила, що чиновники, зловживаючи службовим становищем, передали в оренду на 49 років одній із київських приватних структур земельні ділянки рекреаційного призначення площею понад 27 гектарів. Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу СБУ.

  За оцінками фахівців середня ринкова вартість цієї землі перевищує 600 мільйонів гривень. На майже половині з них розташовувались бази відпочинку Укрпошти.

  Правоохоронці провели обшуки у приміщеннях селищної ради та нотаріуса, який сприяв проведенню оборудки. Під час обшуку працівники СБУ знайшли документацію, що стала підставою для незаконної передачі в оренду землі.

  Наразі вживаються заходи щодо повернення земельних ділянок у власність територіальної громади. За рішенням суду на зазначені земельні ділянки накладено арешт та встановлено заборону на їх відчуження,
  – мовиться у повідомленні.

  Триває досудове слідство за статтею 364 про зловживання владою.

  Яке покарання загрожує чиновникам:

   • до шести місяців арешту;
   • до трьох років обмеженням волі;
   • позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років;
   • штраф від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 4 250 до 12 750 гривень.

   

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150