Зеленський порушуючи закон агітував у Івано-Франківську за ”Зе команду”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  18 вересня, на Прикарпаття з робочим візитом прибув Президент України Зеленський.

  Зеленський порушуючи закон агітував у Івано-Франківську за ''Зе команду''

  Окрім візиту на Надвірнянщину, Зеленський “проінспектував” стадіон, який почали відновлювати ще у 2018 році, пише кореспондентка Бліц-Інфо. 

  Також Гарант взяв участь у так званій презентації “Стратегії розвитку Прикарпаття до 2027 року”.  Як виявилося, мова йде про представлення кандидатів на голову Івано-Франківської ОТГ та кандидатів в депутати. Зеленський виступив на брендованій гаслами “Зе! місцеві” сцені. При тому, все транслювали на сторінці Офіса Президента.

  А після Зеленського на сцені виступив представник “Слуги народу” Олександр Богачов, який балотуватиметься на посаду голови ОДА. Прикметно, що ефір після його виступу одразу вимкнули – в той час, коли слова взяв голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. Очевидно, очільник облдержадміністрації на вибори не йде.

  Слід відзначити, представлення кандидатів президентом у регіонах відбувається у робочий час, а висвітлення інформації про такі заходи відбувається на медійних майданчиках глави держави – офіційному сайті та сторінках у соцмережах.

  Комітет виборців Україн раніше заявив, що такі дії є проявом використання службових повноважень у політичних цілях, мають ознаки політичної корупції та є зловживанням адмінресурсом.

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150