Хабар за «знижку» на оренду техніки – слідчі ДБР затримали посадовця ДСНС

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, затримали заступника начальника загону Головного управління ДСНС в Рівненській області після одержання неправомірної вигоди.
  За попередньою інформацією, посадовець вимагав у суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у сумі 15 000 гривень за оренду інженерної техніки, що перебуває на балансі Державної служби із надзвичайних ситуацій, за зниженою орендною платою, передає СТИК.
  16 вересня 2020 року службову особу було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання хабара. Наразі тривають першочергові слідчі дії.
  Попередня кваліфікація: вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
  Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Рівненська обласна прокуратура. Оперативний супровід – відділ по боротьбі корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Рівненській області.
  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150