Понад 5 мільйонів на респіратори отримають кияни, яких зловили на спробі експорті масок під час карантину

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне підприємство «Львіввугілля» 15 вересня замовило респіратори на 5,56 млн грн у ТОВ «Технічні фільтруючі матеріали», яке фігурує в кримінальному провадженні щодо експорту медичних масок.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » Понад 5 мільйонів на респіратори отримають кияни, яких зловили на спробі експорті масок під час карантину

  Відповідне кримінальне провадження відкрили у березні цього року. За версією слідства,  чотири фірми, зокрема, «Технічні фільтруючі матеріали», спробували протиправно вивезти на експорт медичні маски через вантажний термінал аеропорту «Бориспіль». Під час огляду складу тимчасового зберігання виявили та вилучили вже оформлені маски, на іншу ж частину товару лише тривало оформлення. На той момент медичні маски належали до протиепідемічних товарів, експорт яких Кабінет міністрів України обмежив на початку березня, пише СТИК з посиланням на  Наші гроші. Львів.

  Протягом кількох останніх місяців в судовому реєстрі відсутні ухвали в цій справі. У компанії коментувати цю ситуацію для «Наші гроші. Львів» відмовилися.

  Згідно з угодою, підприємство «Львіввугілля» отримає 200 тис. респіраторів другого класу захисту по 27,8 грн за штуку. Моделі респіратора ані у «Львіввугіллі», ані в компанії «Технічні фільтруючі матеріали» не вказали. А тому точно встановити ринкову ціну неможливо. Загалом ціна на респіратори такого класу захисту відповідає іншим закупівлям.

  Компанія «Технічні фільтруючі матеріали» зареєстрована 2015 року в Києві. Її власником є Артем Манжос, який також володіє ТОВ «Донецький завод спеціальних матеріалів».

  Протягом 2019-2020 років підприємство отримало державних замовлень на 37 млн грн, з них − 27 млн грн на поставку респіраторів для «Львіввугілля».

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150