Хабар у $ 55 000 за посаду: судитимуть посадовця Мін’юсту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Столична прокуратура скерувала до Шевченківського районного суду м. Києва кримінальне провадження за обвинуваченням службової особи Міністерства юстиції України та трьох його спільників в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Хабар у $ 55 000 за посаду: судитимуть посадовця Мін’юсту

  Згідно з матеріалами слідства, заступник начальника одного з відділів Адміністративно-господарського департаменту Міністерства юстиції України разом із трьома спільниками вимагав від керівника агрофірми неправомірну вигоду у сумі близько 55 тисяч доларів США за призначення керівником пенітенціарної установи з метою подальшої передачі в управління та користування агрофірми близько 6000 га земель, які перебувають у власності вказаного державного підприємства.

  «12.03.2020 чиновника разом з його трьома спільниками затримали в офісному приміщенні на території міста Києва одразу після отримання першої частини неправомірної вигоди в розмірі 20 тисяч доларів США.

  Обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна», — йдеться у повідомленні.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150