Українка спробувала за хабар домовитись про пропуск доньки до РФ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями в пункт пропуску «Сеньківка» прибула 39-річна громадянка України.

  Вона, разом з двома дітьми – трирічною донькою та шестирічним сином, прямувала до РФ.

  Серед документів, які жінка надала прикордонникам на контроль, було свідоцтво про народження доньки. Прикордонники роз’яснили українці порядок перетинання кордону та повідомили, що свідоцтво про народження виключено з Переліку документів громадян України для в’їзду, виїзду, перебування і пересування територією РФ та не дає право перетинати українсько-російський кордон.

  Але жінка шляхом підкупу прикордонників спробувала «вирішити питання» безперешкодного пропуску її доньки через кордон та надала правоохоронцям 6 500 російських рублів.

  Від неправомірної вигоди прикордонники відмовились та попередили громадянку про кримінальну відповідальність за цей злочин, відповідно до ст. 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» ККУ. Крім того, по даному факту охоронці кордону повідомили співробітників Національної поліції, які прибули до пункту пропуску для відібрання пояснень.

  Нагадаємо, що відповідні зміни до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації були внесені Постановою КМУ від 18.12.2019 р. № 1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією».

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150