НАБУ звинуватило Венедіктову у маніпуляції щодо справи про хабарництво Юрченка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро звинуватило генеральну прокурорку Ірину Венедіктову в маніпуляції під час її виступу у Верховній Раді, де вона заявила, що в Офісу генпрокурора немає доказів для вручення підозри народному депутату від «Слуги народу» Олександру Юрченку через ймовірне хабарництво.

  НАБУ звинуватило Венедіктову у маніпуляції щодо справи про хабарництво Юрченка - ZAXID.NET

  НАБУ заперечило слова Ірини Венедіктової, яка 15 вересня заявила під час виступу у парламенті, що у неї немає достатньо доказів, аби відкрити справу проти Юрченка. Тоді вона відзначила, що матеріали, які їм направило НАБУ, не містять інформації про використання службового становища нардепом задля незаконного заволодіння коштами, як і не містить самих відомостей про корупцію.

  «Матеріали, надані ОГП, містили, з-поміж іншого, розсекречені протоколи здійснених НСРД, відповідно до яких народний депутат під час зустрічі із детективом «під прикриттям» повідомив, що необхідною умовою для внесення запропонованих правок та пропозицій до законопроєкту є надання йому неправомірної вигоди у сумі та у спосіб, що будуть окремо повідомлені його помічником. Помічник, дійсно, повідомив про те, що внесення правок буде коштувати 13 тис. доларів США», – йдеться в опублікованій 16 вересня заяві НАБУ.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150