«Рома» взяла найбільший дорожній підряд року Львівської ОДА із знижкою 22%

 • 180x150
 • Опубліковано:

  14 вересня Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації підписав договір з ПП «Рома» на поточний середній ремонт дороги місцевого значення О140601 Рава-Руська-Гайок на ділянці км 1+730 – км 37+ 270 вартістю 164,99 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  Сільрада віддала понад 300 тисяч "улюбленому" підряднику, "подробивши" дорожній тендер | Без Купюр - Новини Кропивницького і Кіровоградщини

  ПП «Рома» на аукціоні зустрілося з фаворитом Укравтодору за кількістю підрядів у 2020 році – ТОВ «Автомагістраль-Південь», і в результаті торгів підприємство упало по ціні  майже на 22% від очікуваної вартості, а «Автомагістраль-Південь» – на 21,7%, що є нетиповою поведінкою для лідера дорожнього картеля. Зазвичай компанія на тендерах Укравтодору не знижує своєї пропозиції більше ніж на 5-7%.

  Таким чином за допомогою торгів «Рома» зекономило 45,99 мільйонів гривень. Це вже третій підряд компанії від цього Замовника за 2020 рік – до цього «Рома» уклало два договори у серпні загальною вартістю 142,64 млн гривень  –  на поточний ремонт доріг місцевого значення Жовківського, Сокальського та Яворівського районів Львівської області.

  Нагадаємо, ПП «Рома» за рік отримав виграв тендер у системі Укравтодору лише раз у березні. Після цього компанія неодноразово оскаржувала досвідні заточки Укравтодору, які практично блокували прихід середніх дорожніх підприємств на великі тендери Укравтодору. Після того, як Брюховицька селищна рада на тендері з ремонту вулиці Під Осовою проігнорувала дешевшу пропозицію «Рома», незаконно використавши неціновий критерій і віддавши перемогу ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», власник компанії оголосив про продаж бізнесу через великий корупційний рівень дорожньої галузі.

  Керівником і власником ПП «Рома» є депутат Львівської обласної ради Роман Демчина.

  ТОВ «Автомагістраль-Південь» є найбільшим підрядником Укравтодору з часів Петра Порошенка. Фірму контролює бізнесмен Олександр Бойко. Нині компанія є засновником Національної асоціації дорожників України. Президент НАДУ Тарас Сиротинський у квітні став радником прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150