В Україні вилучили контрабанду на 204 млн гривень: розпочато розслідування щодо корупції на митниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Серед контрабанди найчастіше траплялися зброя та заборонені речовини.

  Від початку цього року в Україні правоохоронці вилучили низку предметів контрабанди на 204 мільйони гривень та розпочали 47 розслідувань щодо корупції на митниці. Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу СБУ.

  Зазначається, що ці вилучення відбувалися у межах 38 досудових розслідувань. У результаті  фігурантам справ були оголошені підозри за статтею 201 Кримінального кодексу України (“Контрабанда”).

  Зокрема, серед предметів контрабанди траплялися зброя, заборонені речовини, культурні цінності, деревина тощо.

  Так, нещодавно правоохоронці затримали організатора каналу збуту вогнепальної зброї. Як з’ясувалося, зловмисники замовляли комплектуючі на спеціалізованих сайтах в одній із країн Північної Америки. Після чого сервісами доставки їх надсилали в Україну, як спортивне спорядження. У результаті цю зброю продавали на інтернет аукціонах.

  Крім цього, правоохоронці заблокували вивезення контрабандою до Литви партії бурштину вагою 113,5 кг.

  За даними СБУ, від початку цього року на порушників було накладено майже 32 млн штрафів, а 91,6 млн гривень – сума додаткового мита, яке мають сплатити порушники.

  Також за вказаними порушеннями було розпочато 47 досудових розслідувань щодо корупції на митному кордоні. Станом на зараз 53 особам повідомлено про підозру.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150