У Франківську Українська Галицька Партія висунула кандидатку, стосовно якої порушено кримінальну справу про крадіжку ДОКУМЕНТИ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нагадаємо, що в Івано-Франківській голові ОСББ Ірина Шуварська, після звільнення з посади, присвоїла понад 50 тисяч гривень, як компенсацію .

  В Івано-Франківській голові ОСББ, після звільнення з посади, прийшло майже 50 тисяч грн., Як компенсація

  Мешканці ОСББ «Барвінок ІФ» розповідають, що 27 серпня у них відбулися загальні причини, під час яких було вирішено змінити голову правління. Відбулося письмове голосування, згідно з яким відповідне рішення було прийнято 70% усіх співробітників будинку. Дане волевіювання мешканців було оформлено та, як результат, внесено зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Таким чином, кількість голосу ОСББ Шуварська Ірина Богданівна втратила своє повноцінне, а Савчук Світлана Василівна приступила до виконання необхідних голосів ОСББ, пише СТИК.

  Проте 14 вересня працівники банку виявили написання грошей із розрахункового рахунку у розмірі близько 57 000 гривень. Списання відбулося внесення, протягом години між північним часом і 10.00 ранку, а гроші були переведені на особистий рахунок великої кількості голосів ОСББ із зазначеним призначенням платежу: заробітня плата, невикористана відпустка та компенсація вихідної допомоги при звільненні.

  Мешканці ОСББ «Барвінок ІФ» написав відповіді із заяв до міської та обласної прокуратури.

  Сектором вивчення Івано-Франківського ВП ГУНП в Івано-Франківській області проводити досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 ККУ України.

  Стаття 185 частина 1 ККУ України: Таємне викрадування чужого майна (крадіжка) -карається штрафом від п’ятдесятих до незалежних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти років, або виправданими роботами на строк до двох років, зарештованими на строк до шести місяців , або поздоровлення волі на строк до трьох років.

  Нет описания.

  Нет описания.

  Нет описания.

  Нет описания.

  (Visited 115 times, 1 visits today)
 • 180x150