Депутат від “Слуги народу” заявив про вихід з партії через корупцію – політсила відреагувала

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про вихід Галушка з фракції “Слуга народу” у парламенті не йдеться.

  Нардеп від "Слуги народу" заявив про вихід з партії через корупцію. У партії відреагували

  Народний депутат від “Слуги народу” Микола Галушко заявив, що виходить з партії через корупцію. У фракції відреагували на заяву і сказали, що проведуть перевірку, пише СТИК з посиланням на ТСН.

  Галушко обирався до Верховної Ради на 97-му окрузі – у Броварах. У новому відеозверненні він заявив, що всі місця в списку “Слуги народу” в його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися словами.

  “Володимире Олександровичу, в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом з вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло майже два роки, але, на жаль, нічого не змінилося”, – звернувся він до Зеленського.

  Нардеп додав, що під час розподілу районів, “виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва “Слуги народу” ледь не знищила мій рідний Броварський район”.

  “А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії “Слуга народу” були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії “Слуга народу” в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії “Слуга народу”.

  У політсилі назвали такі звинувачення серйозними і заявили, що вже почали перевірку.

  “Це дуже серйозні звинувачення, оскільки “договорняки” та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки. Ми також перевіряємо факти, які навів керівник Київської обласної організації партії “Слуга народу” Олександр Дубінський. За його даними, пан Галушко зустрічався з політичними опонентами “Слуги народу” на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори”, – йдеться в повідомленні.

  Щодо заяви народного депутата від фракції «Слуга Народу» Миколи Галушка. 26 вересня згаданий депутат виклав у соцмережі…

  Опубліковано Слуга Народу Неділя, 27 вересня 2020 р.

  Там додали, що офіційна заява про вихід з партії ще не надходила. Коли вона буде – її розглянуть. Там наголосили, що про вихід Галушка з фракції “Слуга народу” у парламенті не йдеться.

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150