Підприємці з однаковими довідками поділили понад 2 мільйони гривень на закупівлі від лікарні в Ужгороді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язані підприємці Дмитро Єрохін та Леонід Запара  розіграли  закупівлю ендоскопічної системи на 2,22 млн грн для Ужгородської центральної міської клінічної лікарні.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ »Гроші на COVID-19: Хто збільшив бюджет на подолання пандемій в Івано-Франківській області

  Обидва учасники завантажують на торгі документи з однаковими плямами на документах, що свідчать про їх підготовку на одному принтері або сканері. Також підприємці подали одне складений гарантійний лист, довідку про захист довжини та довідку про право підпису, пише СТИК із посиланнями на Наші гроші. Львів .

  Окрім цього, електронні пошти конкурентів починаються одне –  endo_dmitry@ukr.net  та  endo_zapara@ukr.net .

  Під час аукціону підприємці не знижували своїх пропозицій, однак ціна Дмитра Єрохіна була на 5 тис. грн дешевшою. Учасники зустрічаються на торгах вперше.

  Дмитро Єрохін та Леонід Запара зареєстровані у Дніпрі. Основним видом діяльності обох підприємців є ремонт та технічне обслуговування електронного та оптичного устаткування. Протягом 2019-2020 року Леонід Запара отримав державних замовлень на 189 тис. грн, а  Дмитро Єрохін – на 6,6 млн грн.

  Згідно з поточною угодою, медики отримають ендоскопічну систему, до якої входить ендоскопічний відеоцентр за 697 тис. грн, відеогастроскоп за 740 тис. грн, відеоколоноскоп вартістю 718 тис. грн, рідкокристалічний монітор за 54 тис. грн, ендоскопічний відсмоктувач та ендоскопічна стійка за 8 і 7 тис. грн відповідно.

  Ми використовуємо, Ужгородська центральна міська клінічна лікарня  повинна бути  до закладів, які приймають хворих на коронавірус.

  Ця публікація стала можливістю підтримати підтримку британського посольства в Києві в рамках проекту з протидії порушенням державних закупівль під час пандемії COVID-19 в Західній Україні. Погляді, висновки, рекомендації, опубліковані в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів »і ми не можемо збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

  (Visited 95 times, 1 visits today)
 • 180x150