Франківський центр отримає комп’ютерний томограф вартістю майже 12 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради 30 вересня замовив комп’ютерний томограф вартістю 11,95 млн грн. Товар до кінця цього року поставлять міській поліклініці №2 у Івано-Франківську.

  Івано-Франківський центр отримає комп'ютерний томограф вартістю майже 12 млн грн. - Місто

  Договір підписали з ТОВ «Астріум», інформує СТИК з посланням на Наші гроші.Львів.

  За даними Prozorro, замовлений томограф буде першим таким обладнанням, придбаним у Івано-Франківській області за спрощеною «ковідною» процедурою.

  Медики отримають томограф Aquilion Lightning японського виробництва Canon Medical Systems. Це інноваційне обладнання з мінімізованою дозою опромінення, призначене для максимально точної діагностики захворювань. Томограф працює автоматично від укладання пацієнта на кушетку до завершення обстеження.

  Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Придбання автомобілів медичної допомоги передбачене спеціальною постановою Кабінету міністрів.

  Постачальник обладнання для центру ТОВ «Астріум» зареєстроване 2005 року в Києві. Компанія є офіційним дистриб’ютором виробника медичного обладнання Canon Medical Systems в Україні. Власником та директором компанії є Віталій Степченко.

  Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 257 млн грн

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150