Податківця з Тернополя Євгена Воробця, який вимагав хабар, випустять під заставу у мільйон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 вересня, у Львові, обирали міру запобіжного заходу  Євгену Воробцю – заступнику начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області та його сину Василю Воробцю, а також двом бандитам, які вимагали 40 тисяч доларів хабара – більше мільйона гривень. 

  Засідання суду розпочалося о 12-тій годині 26 вересня.

  Відтак, самий справедливий суд у світі обрав міру запобіжного заходу хабарнику-податківцю Євгену Воробцю – заставу у розмірі 1 мільйона 100 тисяч гривень, а його сину Василю Воробцю – 500 тисяч гривень.

  Двом бандитам, причетним до вимагання грошей, дали по два місяці тримання під вартою.

  Нагадаємо, 24 вересня у Тернополі на вимаганні хабара у розмірі 40 тисяч доларів затримали –  Євгена Воробця – заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області та його сина Василя Воробця з другом Андрієм, а також двоє бандитів, яких найняв податківець, щоб “вибити” гроші у колишнього працівника комбінату, де є директором його син – Василь Воробець.

  Чоловікові оголосили, що за час його роботи, ніби то виникла недостача у розмірі 40 тисяч доларів та стали вимагати гроші.

  І Євген Воробець і Василь Воробець неодноразово зутрічалися з потерпілим – вимагали гроші, далі погрожували йому та його родині фізичною розправою, відтак найняли бандитів, пообіцявши їм долю з 40 тисяч доларів.

  У податковій Тернополя, де працює Євген Воробець пообіцяли провести перевірку та розібратися.

  Стало відомо, що суд випускає під заставу у розмірі 1 мільйон 600 тисяч гривень і Євгена Воробця і його сина Василя Воробця.

  (Visited 148 times, 1 visits today)
 • 180x150