Франківський перинатальний центр закупив медичне обладнання для пацієнтів з COVID-19 за понад 860 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський обласний перинатальний центр 1 жовтня замовив апарат штучної вентиляції легень та систему ультразвукової діагностики на загальну суму 864 тис. грн. Обидва обладнання поставлять до 15 жовтня цього року.

  Справа – апарат ШВЛ SLE1000 (джерело: heaco.ua); зліва – апарат УЗД Z50 (джерело – imed.uz)

  Медики отримають апарат штучної вентиляції легень (далі – апарат ШВЛ) SLE1000 з аксесуарами за 410,8 тис. грн. Це обладнання виробника з Великої Британії SLE Ltd, яке призначене для дихальної терапії пацієнтів, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Також перинатальний центр придбає УЗД-апарат Z50 з набором датчиків вартістю 453 тис. грн. Виробником товару є китайська компанія Mindray Medical International. Апарат є однією зі сучасних моделей експертного класу.

  Закупівлі провели за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

  Першу угоду на постачання апарату ШВЛ підписали з київським ТОВ «Сінекс». Компанія зареєстрована 2017 року, її власником є Олександр Василенко. Протягом 2019-2020 років компанія отримала держаних замовлень на 90 млн грн, в основному на медичне обладнання.

  Другий договір на придбання апарату УЗД підписали також з київським ТОВ «Здраво». Кінцевим бенефіціаром компанії є Валерій Лось, який володіє цілою групою фармацевтичних фірм та підприємств з пошиття одягу. Саме компанія «Здраво» є основною в цій групі, вона просуває на ринку України медичні препарати та медичне обладнання, зазначає YouControl. Протягом 2019-2020 років фірма «Здраво» отримала державних замовлень на 198 млн грн.

  Нагадаємо, Івано-Франківський обласний перинатальний центр належить до закладів, які приймають хворих на коронавірус.

  Це не перші замовлення медичного обладнання перинатальним центром за спрощеною «ковідною» процедурою протягом карантину. В кінці серпня медики уклали угоду з ТОВ «Здраво» на постачання апарату УЗД експертного класу вартістю 1,46 млн грн. Йшлося про модель DC-70 китайського виробника Mindray Medical International Limited.

  Загалом протягом карантину заклад спрямував 5,3 млн грн за спеціальною спрощеною процедурою для подолання коронавірусної інфекції.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150