Депутат Юрченко каже, що 3 млн застави за нього внесли «небайдужі до екології люди»

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Виключений із фракції «Слуга Народу» народний депутат Олександр Юрченко, якого підозрюють у хабарництві, заявив, що за нього внесли 3 млн грн застави «небайдужі люди».
  Юрченко розповів про ''небайдужих до екології людей'', які внесли за нього 3 млн застави | Українська правда

  Про це він сказав журналістам біля будівлі Верховної Ради, передає «Радіо Свобода».

  На питання, хто вніс за нього заставу, Юрченко відповів: «Люди, які є небайдужими до ситуації з екологією на Київщині, безпосередньо переймаються проблемами полігонів».

  Він заперечив інформацію у ЗМІ про те, що заставу за нього міг внести народний депутат із фракції «Слуга Народу» Андрій Холодов.

  Що ще розповів Юрченко?

  На питання про те, чи планує він складати мандат, депутат відповів: «Ні в якому разі. Мене обрали люди, дали мені обов’язки, я маю ці обов’язки виконувати. І тим більше ви бачите, що моя діяльність, мабуть, комусь заважає, і ми будемо далі боротися».

  Він заявив, що жодних злочинів не вчиняв, грошей не брав і не вимагав. Інші обставини справи розповідати не став, «оскільки триває досудове розслідування».

  Що за справа?

  Працівники Національного антикорупційного бюро України спіймали на великому хабарі помічника депутата Юрченка. Самого парламентаря вважають причетним до злочинної схеми.

  Правоохоронці кажуть, що депутат попросив дати йому 13 тисяч доларів хабаря за внесення пропозицій до законопроєкту, а в майбутньому — ще 200 тисяч доларів для підкупу народних депутатів, членів комітету.

  Вищий антикорупційний суд 21 вересня відправив Юрченка в СІЗО до 9 листопада з альтернативою застави розміром 3 мільйони гривень. Через 4 дні суму застави за нього внесли в повному обсязі, тож Юрченко вийшов із СІЗО.

  Хто такий Юрченко?

  Олександр Юрченко раніше очолював Київську міську організацію партії «УКРОП» у 211-му окрузі столиці (Голосіївський район Києва). До парламенту Юрченко потрапив, перейшовши до партії «Слуга Народу». Його, як і ще з десяток депутатів, вважають людьми Ігоря Коломойського у Верховній Раді через попередній політичний та бізнесовий зв’язок з олігархом. У зв’язку з обвинуваченнями в корупції Юрченко написав заяву про вихід із президентської фракції «Слуга Народу».

  (Visited 89 times, 1 visits today)
 • 180x150