На Хмельниччині посадовець вимагав “хабар” у розмірі 2 тис доларів США (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правоохоронцями області  в результаті проведених слідчих дій, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди директором комунального підприємства однієї з об’єднаних територіальних громад на Хмельниччині.

  Зловживаючи службовим становищем та з метою незаконного збагачення, посадовець поставив вимогу передати йому неправомірну вигоду в розмірі 2 тис доларів США. За цю суму він пообіцяв вирішити питання щодо передачі в оренду для використання у підприємницькій діяльності об’єктів комунальної власності – приміщень та земельної ділянки площею понад 20 га.

  Після одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 1,5 тис доларів США його було затримано у порядку ст. 208 КПК України, передає СТИК.

  За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням). На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання викритій особі запобіжного заходу.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150