ВАКС залишив без змін заставу в розмірі 90 млн гривень для депутата Дубневича

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд відмовив у зміні запобіжного заходу народному депутату 9-го скликання, підозрюваного у заволодінні державними коштами у сумі понад 93 млн гривень.

  Суд зобов'язав Дубневича носити електронний браслет ще два місяці / ГОРДОН

  «Вищий антикорупційний суд відмовив у задоволенні клопотання захисника щодо зміни запобіжного заходу, який було обрано народному депутату України 9 скликання, підозрюваному у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Таким чином суд залишив без змін раніше обраний депутату запобіжний захід – заставу у розмірі 90 млн гривень», – йдеться в повідомленні прес-служби САП.

  Як зазначається, за версією слідства, вказаний народний депутат лобіював виділення грошових коштів з бюджету ПАТ «Укрзалізниця» на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми проведення процедур відкритих торгів стрілочних переводів, запасних частин до них та комплектів роздільного скріплення згідно матеріалів експертизи становили понад 93 млн гривень.

  Нагадаємо, 31 жовтня Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури про притягнення народного депутата Ярослава Дубневича до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. Він підозрюється у заволодінні 93,2 млн грн на схемі з закупівлі Укрзалізницею стрілочної продукції.

  (Visited 56 times, 3 visits today)
 • 180x150